2010 m. rugsėjo 2 d., ketvirtadienis

Kavukas


Kavukas :) Kai lauke tokia dargana, taip ir norisi kažkur jaukiai nuo jos pasislėpti ir gurkšnoti šiltą arbatą ar kavą... Nors aš esu labiau arbatos mėgėja, bet prisipažįstu - kava man laaabai kvepia ir šalia geriamos kavos aromatas man labai patinka ;) Turbūt dėl to gimė tokia lėlė. Nors.. Tiesą sakant, aš ją kūriau jau nuo birželio mėnesio, kai visai dar nekvepėjo jokia dargana, vis padarydama pertraukėlę ir laukdama, kol ji pakuždės, kokia nori būti... Labiausiai "užstrigau" ties audinių paieška ir nežinau, kiek dar laiko ji būtų sėdėjusi neaprengta, jei ne vieną dieną tiesiog netikėtai užtiktos dvi tokio pat tipo, tik skirtingų spalvų (bet labai derančių tarpusavyje), natūralaus šilkinio audinio skiautės. Aš tiesiog pamišusi dėl šilkinių audinių! Jų toks subtilus matinis blizgesys, toks švelnus blizgesys (nors net nežinau, ar tai galima blizgesiu pavadinti), kad su niekuo kitu nesumaišysi! Taip ir norisi paliesti, prisiglausti...

Apie lėlę: ši lėlė turi savo namuką - kavos puodelį, kuriame gyvena. Ir puodelis, ir lėlė - rankų darbo. Puodelis - Papje mache, dekoruotas įvairiomis medžiagomis, vidus padengtas šilkiniu audiniu. Lėlė - Paperclay, vielos karkasas, medvilniniai ir šilkiniai drabužiai, siūvinėti metaliniais bei stikliniais karoliukais ir rankų darbo sagutėmis - kavos pupelėmis, akrilas. Kompozicijos aukštis - apie 32 cm. Ši lėlė yra pusiau tekstilinė, nes visas kūnelis yra medžiaginis ir tik galva/kakliukas bei rankos iš ore džiūstančios medžiagos (galbūt dėl to ji man tokia šilta ir miela).

P.s. saulutės nesulaukiau. Bet šiandien pavyko grįžti namo dar nesutemus. Todėl, nors lauke ir dargana, griebiausi fotoaparato. Be abejo, saulutė čia būtų pagelbėjusi ir spalvos būtų daug linksmesnės ir turbūt tikresnės... (O gal kurią saulėtą dieną nepatingėsiu ir papildysiu šį pranešimą šiltesnėm nuotraukom). Iki!

7 komentarai:

 1. Eina sau koks mielas ir šiluma dvelkiantis. :) Super, labai patiko. ♥
  Irma

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau koks fainuolis! Labai labai jauki kompozicija! Tos spalvos, detalės, formos-viskas taip išraiškinga! Man labai patinka!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai jaukus ir mielas:) Patiko jo figūrėlė ( toks pavalgęs) kojytės drūtos su dailiais bačiukais, o spalvos taip taikliai parinktos, kad norisi išgerti kavos su šokoladiniu pyragaičiu :)
  Angelą jau lipdai?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū, Ieva!
  Ačiū, Vilma :) Kažkaip pastaruoju metu norisi "pilnesnių" lėlyčių, be to norėjosi, kad jis poniškai sėdėtų savo puodelyje ;)
  Angelą jau pradėjau, bet kol kas dar tik karkasas ir galvytė. O tu?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Faina ta pilnesnė figūra ir labai personažui tinka.
  Nieko kol kas pas mane, jokios vizijos, angelai pro šalį matyt laksto :)))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai reikia gaudyt! :) O aš bekurdama vis kažką sugalvoju, eigoje, kol kas irgi dar per daug nieko nesu primąsčius :)

  AtsakytiPanaikinti

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails