2010 m. gruodžio 4 d., šeštadienis

Užsisvajojęs pokštininkas :)


Sveiki, čia "Užsisvajojęs pokštininkas" (užsisvajojo ir pamiršo savo pokštą) :) Taip jau yra, kad dažniausiai man gimsta susimąsčiusios, užsisvajojusios lėlės.. :) Svajoti yra gerai! O dar geriau, kai tos svajonės išsipildo!
Lėlės dydis yra 29x32 cm. Paperclay. Beje, svajotojas šiuo metu svajoja Kalėdinėje mugėje "Panoramoje" :)
Sveikinu su atėjusia balta "snieginga" žiema!

4 komentarai:

 1. Daivute labai gražu, ir spalvos ir veidukas ir aksesuarai.Tu turi savo ,stilių iš kurio galima atpažinti tavo kūrinius, o tai labai gerai, nežinau kada man pavyks sukurti savitai, vis dar lankytų kursų įtaka didelė.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Toks apsiraminęs pokštininkas :)) Fainai tą dėžutę sugalvojai ir kojinės viena taip , kita atvirkščiai. O tekstilines dar siūsi kada?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū, Vilmutės! :) Iš dalies ir nesinori eiti į daug kursų, nes po kiekvienų perimi dalį mokytojos braižo.. Bet iš kitos pusės kursai daug naudingos informacijos duoda, kurios man kartais trūksta.. Bet anksčiau ar vėliau visos vis tiek turėsime savo stilių, prie ko labiau širdis linksta :) O tekstilinių net nežinau, ar siūsiu. Norėtųsi kažko savito, o taip pat siūti kaip per kursus nesinori. Kol kas atidedu tai vėlesniam laikui :)

  BIKY, thank you!!!

  AtsakytiPanaikinti

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails